Hakkımızda

Meşrubat ve Gıda alanındaki ticari hayatına 1972 yılında İstanbul Güngören'de küçük bir perakende meşrubat dükkânıyla başlayan Cemaloğlu Meşrubat, bugün İstanbul'da Coca Cola bayiliği, Meşrubat dağıtımı ve Toptan pazarlama alanındaki başarısıyla sektördeki seçkin yerini almıştır. Zaman içerisinde hiç yıpranmadan ve çağa ayak uydurarak bugünlere gelmiştir.

Bundan tam 45 sene öncesine dayanan Cemaloğlu Meşrubat, bugün daha ileri bir taşıma-lojistik desteğiyle İstanbul'un sayılı Coca Cola Hybrid dağıtım ve Meşrubat bayisi olmayı başarmıştır. Her türlü zorluğu, ticari krizi ve ekonomik sorunları dikkatle ve azimle aşarak ayakta kalmıştır.

Cemaloğlu Meşrubat, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar ve Esenler bölgelerinde The Coca Cola Company adına aktif ve sıcak dağıtım ve sevkiyat yapmaktadır. En modern arabalarla düzenli ve pratik bir şekilde onlarca kalem ürünü, ön sipariş ve sıcak satışla tüketiciye güvenle sunmaktadır.


Cemaloğlu Meşrubat ve Gıda Dağıtım Paz. Ltd. Şti.   Halkalı Merkez Mh. Basın Ekspres Cd. No:27 Küçükçekmece / İstanbul   Tel.: 0212 505 18 88   Faks: 0212 506 35 78
Cemaloğlu Meşrubat @2010  I  Tüm hakları saklıdır  I  Web Danışmanı: Webimbenim